BizimEv Tv’de Yayınlanan Çinli Kız Kim?

Li Ziqi, son zamanlarda ünü yurt dışına çıkan Çinli çiftçi bir kadın. Kendisi 6 Temmuz 1990 doğumlu yani 29 yaşında bir hanımefendidir ama hayat şartları onu öyle günlere itmiştir ki, çok zor günler geçirmiştir.

12 yaşında yaşadığı bölgeden çıkarak tek başına hayatın zor şartlarına atılmıştır. Diy videoları tarzındaki içerikleriyle becerikliliğini gösteren uzak doğulu kızımız videolarında paylaştığı babaannesinin hastalığı üzerine işi gücü bırakarak tekrar yaşadığı yere dönmüştür.

Bu dönemde hem babaannesine bakan LiZiqi hem de doğal antibiyotik tarzdaki videolarıyla milyonlara kırsal yaşamı sevdirmiştir.

Çinli kız sürekli maharetler sergilemekte, hiç aklımıza gelmeyen materyallerden gündelik yaşam kolaylıkları üretmektedir. Aynı zamanda birçok edevatı da kendisi yapmaktadır.

Neredeyse yemekte kullandığı araç gerece kadar her şeyi kendisi üretiyor. Strese birebir. Alternatif tıptan yemeklere kadar her şey kendisinin elinde güzellik buluyor.

En çok izlenen videoları sofistike tarzda yaptığı eşyalar, pamuk ve ipek böcekçiliğinden ürettiği yastık yorganlar ve bilimum organik yemek ve atıştırmalıklar.

Videoları günler geçtikçe izlenmesini artırdı ve abonesi de 10 milyonu buldu.

Sizler için en çok izlenen videolarını derledik, buyrun izleyelim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En Güzel ve Komik Tweetler 3 – Şubat-Mart-Nisan 2020