Cha Cha Car Slide Right-Left Challenge 

 

Gün geçmiyor ki yeni bir saçma akımımız başlasın efendim. Bu akımlar da maalesef son zamanlarda sürekli zararlı hareketlerden oluşmakta. Viral videos dediğimiz alana giren bu challenge videoları artık twitter ve instagram’dan ziyade TikTok’tan yayılır oldu.

Zaten son 3 akımın 2si TikToktan çıktı ve 2si de zararlı şeyler. en azından zarara teşvik eden, başkalarına zarar verecek tarzda videoları getiriyor.

önce geçtiğimiz haftalarda skullbreaker dediğimiz zıplama şakası idi. Şimdi de kriss Kross’un cha cha slide’ına uyarlanan arabayı sağa ve sola sürme akımı.

Bilirsiniz Mr C The Slide Man’in Cha-Cha Slide adlı bir şarkısı vardır. 90larda ortalığı kasıp kavurmuştu. Dj Casper ise bu şarkıyı Cha Cha Slide adıyla yeniden düzenlemişti.

Sağa ve sola hareketi amaçlayan şarkı popülerliğini hiçbir zaman kaybetmedi. hele ki şu günlerde.

Bu şarkıyı araçlarında açan kullanıcılar boş yolda şarkıdan hareketle bir sağa bir sola sürüyor. slide to the right dediğinde aracı sağa slide to the left dediğinde ise araçlarını sola sürüyorlar.

onlar da birkaç tane de challenge videosunu sizler içn aşağıya koyalım. buyrun bu yeni internet tiktok akımının yararını zararını siz tartışın.

 

https://www.youtube.com/watch?v=q1yPip0qE60

 

 

 

 

a new day starts a new challenge starts. Unfortunately, these currents consist of constantly harmful movements recently. These challenge videos, which entered the field called viral videos, are now spread from TikTok rather than twitter and instagram.

Already 2 of the last 3 currents came out of TikTok and 2 of them are harmful things. at least it brings videos that encourage damage, harm others.

It was the jumping joke we called skullbreaker in the previous weeks. Now the current of driving the car left and right adapted to kris Kross’s cha cha slide.

You know, Mr C The Slide Man has a song called Cha-Cha Slide. It was ravaging around in the 90s. Dj Casper, on the other hand, reorganized this song under the name Cha Cha Slide.

Aiming to move left and right, the song never lost its popularity. Especially these days.

Users who open this song in their vehicles drive from left to right on the empty road. When they say slide to the right, they drive their vehicles to the right, and when they say slide to the left, they drive their vehicles to the left.

Let them put some challenge videos down for you. welcome to discuss the benefits and harm of this new internet tiktok stream.

 

Chair Challenge – Sandalye Kaldırma Akımı – Erkekler vs. Kadınlar

 

Zıplama Şakası Videoları – Tiktok Jump Trip Challenge

Kasıp Kavuran Tabut Dansı Akımı Videoları (Coffin Dance)