Güldür Güldür Show Taylan Hamza Yazıcı En Komik Bölümler

İnsanların son senelerde akşam vakitlerini şenlendirmek amacıyla severek izlediği Show Tv’nin sevilen programı Güldür Güldür Show’un başarısı son zamanlarda giderek artıyor.

Programın en komik skeçlerinin ana kahramanları zamanla kendi projeleri için ekipten ayrılsa da yerlerine yine BKM’nin altyapısından yeni yüzler geliyor.

Özellikle geçtiğimiz sene programa zirveyi yaşatan Çağlar Çorumlu, Güldür Güldür Show ekibinden ayrılınca programın eski popülaritesini yitireceği düşünülüyordu. Ancak, beklentiler gerçekleşmediği gibi reytinglerde daha da üst noktayı görmeye başlayan Güldür Güldür Show ekibine bu sene sempatik görüntüsüyle Hamza Yazıcı, Ünal Yeter ve Tuğçe Karabayır da katıldı. Ancak aralarında performansıyla dikkat çeken kişi Taylan oldu, gerçek adıyla Hamza Yazıcı

Anatomik yapısı itibarıyla bir cüce olan Hamza Yazıcı ilk olarak Güldürcük Belediye Başkanı’nın yancısı rolüyle Dayılan Lanister yani Taylan Lannister olarak dahil oldu.

Bu bölümde temponun hiçbir zaman düşmesine mahal vermeyen Hamza Yazıcı, performansıyla beğenileri kazanarak izleyecilerin baskısı ve isteğiyle BKM Güldür Güldür Show ekibine dahil edildi.

Ardından, Kül Kedisi, Ajandan Kız İsteme ve Öğrenci Evi skeçlerinde kendisine yer buldu.

Buyrun o halde ”internet aramalarının diliyle” Güldür Güldür Cüce oyuncu Taylan’ın en komik bölümlerini izleyelim. Şu ana kadar 6 adet skeçte karşımıza çıktı.

 

Taylan Yönetmen Sahnesi – 169. Bölüm

 

Taylan İsim Değişikliği Skeci

 

Koro Katili Sahnesi – 166. Bölüm

 

Güldür Güldür Hamza Yazıcı Taylan – Kül Kedisi

 

Güldür Güldür Taylan Cüce – Öğrenci Evi

 

Güldür Güldür Cüce Taylan – Ajandan Kız İsteme

 

Güldür Güldür Show Cüce – Güldürcük Belediye Başkanı

 

Güldür Güldür Mesut – En Komik Bölümler

Güldür Güldür Show En Komik Skeçler

Güldür Güldür Oyuncuları Gerçek İsimleri – Yeni Kadro