Güldür Güldür Naime Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ali Sunal’ın direktörlüğünde Show Tv’de uzun zamandır yayınlanmaya devam etmekte. Kadrolar ve oyuncular sürekli değişse de belirli bir rating seviyesinde bonuslarını topluyor.

İrem Sak, Derya Karadaş, Özge Borak, Erdem Yener gibi sempatik oyuncular kendi yollarında sinemada devam etse de, Alper Kul, Rüştü Onur Atilla, Uğur Bilgin, Onur Buldu ve Aylin Kontente baştan bu yana showda görev almaya devam ediyor.

Sinan Çalışkanoğlu, Evrim Akın, Emre Altuğ ve Mahir İpek ise sonradan kadroya dahil olmalarına rağmen katkıları yadsınamaz.

Bu oyuncular gibi iki sezon önce kadroya giren Ecem Erkek de adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle, son bölümlerde Güldür Güldür Naime şeklinde yapılan aramalar Google’da yer etmekte.

Onur Buldu ile oynadığı liseli skeçlerinde en komik bölümler defalarca Show Tv ekranlarında defalarca gösteriliyor. Bıkmak pek mümkün olmuyor açıkçası, bayatlamıyor.

Sevgili oldukları bölümlerde Bilal kaçarken Naime onu kovalıyor. Bu esnada Güldür Güldür Naime’nin söylediği sözler ve tavırları ilgi çekti. Özellikle ”senin o gara gara gözlerin” ve ”noktacom” ile biten sözleri seyircinin bayıldığı sözler oldu desek yanlış olmaz.

Güldür Güldür Naime’nin en komik sahnelerini ve skeçlerini de biz de sizler için derledik. Buyrun bölümler için …

En Komik Sahneler

 

Güldür Güldür Naime Sevgililer Günü

 

Sevgililer Yarışması

 

Yaz Aşkı

 

Noktacom

 

Tiyatro Seçmeleri

 

Güldür Güldür Naime Okul Koridoru

 

Buluşma (Mesut ile)

 

Çıkma Teklifi

 

Müzik Yarışması

 

Anlaşamayan Çift

 

Baby Shower

 

Özgün Şarkılar

 

Altın Kardeşler

 

Motivasyon Kampı

 

Kaynanalar Yemekte

 

Patroniçe Terfi

 

24 Haziran 1991 Ankara doğumludur. Aslen Sivaslıdır. Böyle olunca Yengeç burcudur. 1.64 boyundadır.

Hayat Sırları adlı dizide evin küçük kızı olan Şirin karakterine hayat vermiştir. Yüce Armağan Erkek ile hayatını birleştirmiştir.

 

Tiyatro oyunlarından sonra kendisine Güldür Güldür Show’da Naime rolüyle yer bulmuştur.

 

Güldür Güldür Oyuncuları Gerçek İsimleri – Yeni Kadro