yeni sezon kadrosu
güldür güldür 2020

Güldür Güldür Yeni Kadroda Kimler Var? | 2020-2021

Bir komedi-tiyatro programı olan İnsanlar Alemi’nin devamı niteliğinde hazırlanılan ve sunulan BKM yapımı Güldür Güldür yeni oyuncuları nın gerçek isimleri, aslen nereliler?, Güldür Güldür oyuncuları kimle evli ? sorularının yer aldığı, özetle; Güldür Güldür oyuncuları 2020 kimler sorusuna cevap olan bir listedir.

 

İrem Sak (Sinem) tamamen ayrıldığında yerini Evrim Akın’ın doldurmuştu

Güldür Güldür Show kadrosu 2020 ve 2021’de de oyuncuları, karakterleri ile sezonlar geçtikçe değişse de kaliteyi her zaman korumayı başardı. Reytinglerde de yine aynı başarıyı göstererek yayın gününde zirvede olmayı başarabilmiştir.

Skeçlere hazırlanabilmek uzun ve meşakkatli bir süreç olduğu için kimi haftalarda yeni bölüm yayınlanamamakta. Doğal olarak kullanıcılar da ‘Güldür Güldür Show 2020 yeni bölüm niye yok, neden yok?’ gibi sorularla interneti aşındırmakta. Bunun nedeni de doğal olarak show’un oldukça beğenilmesidir.

Özellikle son senelerde Ünal Yeter’in artan performansı ve Naime’nin de daha fazla bölümde görünmeye başlaması izleyeciyi memnun ediyor gibiydi. Bu artan performanslar diğer Güldür Güldür oyuncuları arasındaki rekabeti de artırmakta.

Bu performansların başında, bahsettiğimiz gibi, Taylan gelmekte idi ancak kendisi iki sezondur Çok Güzel Hareketler 2 kadrosunda bulunmakta.. Seyirci YouTube videolarına yazdığı yorumlarla sempatik cüce oyuncu Hamza Yazıcı’nın daha fazla oynamasını istemişti ancak kendisi belirttiğimiz gibi çgh 2 kadrosunda.

Geçtiğimiz sezonun son üç bölümünde Aylin Kontente ve Çağlar Çorumlu çeşitli skeçlerde bizlerle birlikte olmaya başlamıştı ki ikilinin 2020de de Güldür Güldür oyuncuları arasında alacağı açıklandı.

Geçtiğimiz sezon belki de en çok ilgi gören ve popüler olan kişi Naime rolüyle Ecem Erkek’ti.

2020de yeni kadroya Çağlar Çorumlu ve Aylin Kontente geri dönmüştü. İrem Kahyaoğlu ise ilk kez 2019’da kadroya dahil oldu.

2017-2018 yeni sezon kadrosuna bildiğimiz gibi, Tuğçe Karabayır, Ünal Yeter, Ecem Erkek dahil olmuştu. (Eşofmanlı) Şevket Mircan karakterine hayat veren Çağlar Çorumlu, Nezaket – Özge Borak, Dilek – Ayşegül Akdemir, Aysel – Derya Karadaş ve Hamza – Kıvanç Baran Arslan programa veda etmişti.

2018-2019 Güldür Güldür Show yeni sezon kadrosuna ise Berkay Tulumbacı, Evrim Akın, Aycan Koptur, Emre Altuğ, Simge Günsan, Açelya Topaloğlu ve Sinan Çalışkanoğlu katılmıştı.

2020-2021 Sezonu oyuncuları yani yeni kadroya ise Dağhan Külegeç ve Murat Akkoyunlu dahil oldu. Bununla birlikte Sinan Çalışkanoğlu, Evrim Akın ve Emre Altuğ showdan ayrıldı.

Özellikle Murat Akkoyunlu’nun katılması showa dinamizm katacaktır.

Buyrun o halde tamamıyla sizlere Güldür Güldür ekibi 2020-2021 kadrosu …

32

1. Aziz Güngör Esen – Ali Sunal                    

 Kemal Sunal’ın oğlu olan Ali Sunal babası gibi aslen Malatya’lıdır. 1977 doğumludur. 1.80 boyundadır. İstanbul Yeditepe Üniversitesi’nde İşletme mezunudur. Gökçe Bahadır ile evlenip 2012’de boşanmıştır.

Show’da oyuncuları yöneten, onlara direktif veren ve bazı müdahalelerde bulunan kişidir. Önündeki resepsiyon zili ile oyunu durdurarak skeçte temponun ya da enerjinin düştüğü anlarda müdahil olmaktadır. Çoğunlukla seyirciyi de skece katmak için oyunculardan abartılı canlandırmalar talep etmektedir.

31

2. Güldür Güldür – Gerçek Adı Murat Akkoyunlu Kimdir?

20 Mayıs 1973 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. 2020 itibarıyla 47 yaşındadır. Bursa Devlet Tiyatrosu’nda kendini yetiştirdi.

 

Onu belki de ilk olarak Bizimkiler dizisinde oynadığı Aslı’nın uyanık ve paragöz erkek arkadaşı Bora olarak bildik. Dolandırıcı TakTak Sedat’ı bile dolandıran karakterdi.

Rus Gelin, Çakallarla Dans Serisi, İşler Güçler ve Sağ Salim serisinde kendisine aşina olmuştuk. Menajer İletişim Danışmanı olan Esra Akkoyunlu ile evlidir.

30

3. Güldür Güldür Naime – Gerçek Adı Ecem Erkek Kimdir? 

24 Haziran 1991 Ankara doğumludur, aslen de Ankaralıdır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi’nde Tiyatro Anasanat Dalı, Oyunculuk Bölümünü tamamlayarak eğitim hayatını sonlandıran Ecem Erkek daha çok tiyatroculuk kariyeriyle adını duyurmuştur.

Yaşına göre çok fazla tiyatro oyununda sahne almıştır.

Televizyonculuk hayatına ise Ahmet Mümtaz Taylan ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncuların rol aldığı Star’da yayınlanan Hayat Sırları adlı diziyle geçiş yapmıştır. Bu dizide evin küçük kızı karakterine bürünmüştür.

Amerikan Rüyası, Romeo & Juliet , Üç Kuruşluk Opera ve Tersine Dünya gibi önemli tiyatro oyunlarında görev almıştır.

Güldür Güldür ekibine daha çok Doğa Rutkay’ın hamile olmasından dolayı ana/yan rol kadın oyuncu takviyesi gereğiyle dahil olmuştur.

29

      4. Güldür Güldür Çiçek – Gerçek Adı Açelya Topaloğlu Kimdir?

19 Kasım 1986 doğumludur. İzmir’de dünyaya gelmiştir. 2020 yılı itibarıyla 34 yaşındadır. 2009 senesinde Müjdat Gezen konservatuarını kazanmasını bildi. Buradan 2013 senesinde mezuniyetini tamamladı. Aşk Yakar adlı dizi yapımında oyunculuğa ilk adımını attı. Sene henüz 2008’di.

Hemen ardından 2009 senesinde Arka Sokaklar, 2012 yılında ise Eve Düşen Yıldırım adlı yapımda kendisini gösterdi.

Onu belki de en fazla tanıdığımız yapımlardan biri Almila adlı karakteriyle Kaçak Gelinler dizisi olmuştu.

İlk başrolü İnadına Aşk adlı dizide Defne adlı karakteriyle oynadı. Görevimiz Komedi yapımında ise bu sefer çok farklı bir işe girişerek Rasim Öztekin,Bülent Emrah Parlak, Burak Satıbol, Zeynep Kankonde ve Asuman Dabak ile beraber jüri üyeliği görevini üstlendi.

Derin tiplemesiyle ise Meryem dizisinde oynamıştı.

Arapsaçı, Damat Takımı, Arkadaşlar Arasında rol bulduğu sinema filmleri arasındadır.

Reklam filmleriyle de ününe ün katmayı başarmıştır. Bunlar arasında başlıcaları; Teremyağ, Yapı Kredi, Arçelik, Koroplast ve Garanti Bankası’dır.

28

5. Güldür Güldür – Gerçek Adı Dağhan Külegeç Kimdir?

18 Ekim 1978 İstanbul doğumlu olan oyuncu, 2020 itibarıyla 41 yaşındadır. Ünlü tiyatrocu Altan Erbulak’ın torunudur. Aynı şekilde televizyoncu olan Ayşe Erbulak ve tiyatrocu Rıza Külegeç’in oğludur.

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde eğitim görmüştür. Ekranlara ilk adımını ise Ali Taran’ın yönettiği McDonalds reklamı ile attı. Lise Defteri’nde Serhat, Kavak Yelleri’nde Efe Kaygısız, Kiraz Mevsimi’nde Mete Uyar en bilindik rolleridir.

27

6. Güldür Güldür Kudret – Gerçek Adı Ünal Yeter Kimdir?

2 Haziran 1977 doğumlu, aslen Samsunludur. 1.72 boyundadır.

TV8’de yayınlanan Komedi Türkiye oyuncularındandı. Kadroya 2017 yılında yayınlanan yeni sezon bölümlerinde yeni oyuncu olarak katılmıştır. Halen de sevilen oyunculardandır. Oynadığı bölümlere tempo katmaktadır. Atatürk Üniversitesi Dil Ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Yeter evli ve bir çocuk babasıdır.

Skeçler öncesinde Derdest, Türk Malı, Dedektif Memoli (Cem), Türk’ün Uzayla İmtihanı (Namık), Guruldayan Kalpler’de oynamıştır. Ayrıca, Aile Reisi (Mesut), Bizans Oyunları (Vurkaçoğlu) ve Küçük Esnaf (Salih), Muhteşem Yüzyıl, Galip Derviş ve Türk Malı gibi yapımlarda rol aldı. Ayrıca Altınsoylar dizisinde Muhittin Bey’in damadı rolünde kendine yer bulmuştur. 2019 Güldür Güldür Show kadrosunda da yer alacaktır.

26

7. Güldür Güldür Bilal – Gerçek Adı Onur Buldu Kimdir?

4 Ağustos 1982 doğumludur, aslen Bergama/İzmirlidir. Menemen’de büyümüştür. Güldür Güldür Bilal’in boyu 1.68’dir. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitimini tamamladı.

Doktorlar, Yalancı Romantik, Avrupa Yakası (Metin), Plajda, Dedemin Fişi, Organize İşler’de rol adı. Yine, Zombilerin Düğünü, Eyvah Eyvah 3 ve Aşk Geliyorum Demez (Cemal) gibi dizi ve filmlerde de önemli oyuncularla birlikte rol aldı Onur Buldu.

Genellikle korkak ve istediğine bir türlü ulaşamayan ezik tipli rollerde oyunculuğunu sergilemektedir. Sahnelediği tiplemesiyle programın en sevilen oyuncularındandır.

25
güldür güldür feridun

8. Güldür Güldür Feridun – Gerçek Adı Giray Altınok Kimdir?

1 Mayıs 1984 tarihinde doğan yetenekli oyuncu 2020 itibarıyla 36 yaşındadır. Cansu Diktaş ile evlidir.

Zafer Algöz ve Demet Özdemir’li Tut Sözünü filminin senaristliğiyle gerçek anlamda piyasaya girdi. 2015’te de Kanal D’deki Buyur Burdan Yak isimli programda boy gösterdi.

Ayrıca Cem Gelinoğlu ile birlikte Aykut Enişte filminin de senaryosunu yazmıştır.

Hababam Sınıfır Yeniden ve Hababam Sınıfı Yaz Oyunları’nda Racon Faruk rolüyle de bilinmektedir.Kaybedenler Kulübü’nde ise Ressam Hakan rolündeydi.

24

9. Güldür Güldür İbrahim – Gerçek Adı Rüştü Onur Atilla Kimdir?

18 Mayıs 1986 doğumlu ve aslen İstanbulludur. 1.80 boyundadır. PERA Güzel Sanatlar Akademisi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Kahve Bahane, Kavak Yelleri, Şen Yuva, Huzurum Kalmadı ve Yola Çıkmak gibi film ve dizilerde kendisine yer bulan Güldür Güldür İbrahim oyunculuğunu bu programda zirveye taşımıştır.

Sürekli alıp verdiği kilolarıyla da sosyal medyada gündem konusu olmuştur. Sinem Ayyıldız ile evlidir.

23

10. Güldür Güldür İsmail – Gerçek Adı Alper Kul

5 Aralık 1975 doğumludur, aslen Trabzonludur. 1.76 boyundadır. Programın en usta, rollere kendini en iyi adayan kişilerindendir.

1997 Ferzan Özpetek filmi Hamam ile kendisini tanıtan Kul, tiyatro eğitimini Amerika’da almış, buradaki birkaç oyunda da performanslarını sergilemiştir.

Bugüne kadar sahneye konan en uzun tek kişilik oyun olan Caveman yani Mağara Adamı ile üstün bir oyunculuk sergilemiştir.

2010 yılında kendi yazdığı Babamın Oğlu filmini 3 yıl boyunca sergilemiştir. Güldür Güldür Show’da Burcu karakteriyle bilinen Aylin Kontente ile 2012 yılında evlenmiş ve programda da birlikte rol almaktadırlar.

Böcek, 5’er Beşer, Gecenin Kanatları, Sümela’nın Şifresi Temel, Barcelona’nın Şifresi, Dedemin Fişi, güneşi Gördüm, Gecenin Kanatları, Yılan Hikayesi, Aşka Sürgün, Şen Yuva ve Moskova’nın Şifresi filmleri en çok tanındığı filmler olmuştur.

Skeçlerde yaptığı danslar ve akrobatik hareketleri izleyiciden takdir almaktadır.

 

22

11. Güldür Güldür  – Gerçek Adı Berkay Tulumbacı Kimdir?

8 Haziran 1991 Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti doğumludur. Aslen de Lefkoşa/Kıbrıs’lıdır.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

2009 yılında rol aldığı Sakarya Fırat dizisi televizyonlardaki ilk rol deneyimini yaşatmıştır.  Ardından 2010 yapımı Sessiz Gece filminde oynamıştır. 2015 yılında oynayan Kara Ekmek dizisinde Berkant karakterini oynamıştır.

Ateş Böceği dizisinde Barbaros, Kocaaman Ailem’de Selim’i oynamıştır.

21

12. Güldür Güldür Burcu – Gerçek Adı Aylin Kontente

30 Haziran 1982 doğumlu ve aslen İzmirlidir. 1.66 boyundadır.

İlk kez 2003 senesindeki Kampüsistan TV dizisinde Mine karakteriyle kamerada kendine yer edinmiştir.

Sonraki süreçte Yaprak Dökümünde Leyla’nın iş arkadaşı Nazlı, Seksenler’de Suzan, Sevgili Dünürüm’de Esma olmuştur. Sır Gibi’de Zeynep, Limon Ağazı’nda Fatoş, Yıldız Masalı’nda Şehla Hoca karakterleriyle kendine yer bulmuştur.

Güzelliğinden ötürü sahne, karakter gibi aramalardan ziyâde, maalesef ‘Güldür Güldür Burcu frikik’ gibi ahlaksız aramalara Google’da konu olmuştur.

Kontente’nin İspanyol kökenli bir Yahudi, yani Seferad olduğu söylenmektedir.

Enerjikliği ve bebek taklitleriyle sempatik tavırlar sergilemekte.

20

13. Güldür Güldür Şevket Mircan – Gerçek Adı Çağlar Çorumlu

Amasya’nın Merzifon ilçesinde 4 Aralık 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Ebeveyni öğretmendi. 2000 yılında Turizm Otel İşletmeciliğinden mezun olmuştur.

Hemen ardından tiyatro yeteneğinin keşfedilmesinden sonra İstanbul’a yerleşmiştir.

Bir yıl tiyatro eğitimi aldıktan sonra 2001 yılında Kabare Taksim ekibine dahil oldu. Bu ekibin yaptığı dizi 7 Numara ile televizyonculuk kariyerine başladı. BU dizideki rolu Yusuf Güdük’tü.

2007 yılında ise İstanbul Şehir Tiyatroları’na katıldı. Rol aldığı önemli yapımlar sırasıyla şunlardır.

Haneler, Teyzanne, Pek Yakında, Yok Artık, Kolonya Cumhuriyeti, Arif V 216, Cebimdeki Yabancı ve son olarak Jet Sosyete’dir.

 

14. Güldür Güldür Leman – Gerçek Adı İrem Kahyaoğlu 

Kocaeli’de 17 Ekim 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir. 2020 itibarıyla 40 yaşındadır.

Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı’ndan mezun olmuştur.

İrem Kahyaoğlu ilk olarak 2004 yapımı ATV dizisi Aliye’de rol almıştır. Ardından 2006’da rahmetli Vatan Şaşmaz ve Dursun Ali Sarıoğlu filmi olan Aynı Çatın Altında’da rol amıştır.

Bu yapımların ardından sırasıyla Karadayı (Suna), Aşk Yalanı Sever (Bahar) ve Yıldızlar Şahidim (Mebruke) yapımlarında rol aldı.

Ancak kendisinin en çok tanındığı yapımları Neriman’ın en büyük rakibi Zeynep’in kızı rolüyle Kiralık Aşk sonrasında Yasak Elma’da Şengül’ü oynadı.

İrem Kahyaoğlu Güldür Güldür’den önce Timuçin Esen ve Nurgül Yeşilçay filmi Gülperi’de boy göstermiştir.

18

16. Güldür Güldür Mehtap – Gerçek Adı Meltem Yılmazkaya Kimdir?

27 Kasım 1984 doğumludur, aslen İstanbulludur. 1.58 boyundadır.

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakiltesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Yüksek enerjiye sahiptir.

İlk oyunculuğunu 2009 senesinde Aile Saadeti yapımındaki Fitnat karakteriyle sergilemiştir. Meltem Kızılkaya şarkıları da internette sıkça arananlardan. Show’da söylediği şarkıların yanında Kırmızı Buğday, Bir Kızıl Gonca, Aşkın Kanunu, Yandırdın Kalbimi, Gel Gel Karagör ve Kendime Yalanlar şarkılarını da seslendirmiştir.

Eşofmanlı Şevket Hoca bölümlerinde sorduğu ilginç sorular ve ‘hocam’ şeklinde duraksamalı seslenişiyle akıllarda yer etmiştir.

Sosyal medyada ‘evlenecem, vermezlerce kaçıracam’ adlı videodaki kadını Güldür Güldür Show’da evlenecem sözleriyle doruklara tırmandırmıştır.

17

17. Güldür Güldür Fikri – Gerçek Adı Aziz Aslan Kimdir?

4 Ağustos 1981’de dünyaya gelen oyuncu aslen İstanbulludur. 1.84 boyundadır.

Ankara Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. Ancak yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi Oyunculuk bölümünde yapması ona değişik kapıları aralamıştır.

‘Kıskandın de mi lan pis kopek?’ sözüyle zihinlerde yer edinmiştir.

Genelde Uğur Bilgin’in olduğu bölümlerde yer bulmuş ve kendisiyle çok iyi ikili yakalamış kişidir.

Birçok tiyatro oyununda sahne yapmıştır.. Kahve Bahane Eyvah Eyvah 3 ve Olur Olur diğer rol aldığı sinema projeleridir.

16

18. Güldür Güldür Bahadır – Gerçek Adı Burak Topaloğlu

19 Kasım 1986’da doğmuş ve aslen İstanbulludur. 1.80 boyundadır.

Bahçeşehir Atatürk Lisesi’nin ardından Haliç Üniversitesi Konservatuvar Fakültesi Tiyatro Bölümünde eğitimini tamamlandı.

Best Casting ajansından oyunculuk dünyasına adım atmıştır.

Dedemin Fişi (Ivan), Kocan Kadar Konuş (Alpdirek), Sabit Kanca filmlerinde rol almıştır.

Taksim’de Galapera’da doğaçlama tiyatro oyunu sergilemektedir. Ayrıca yönetmen asistanlığı da yapmaktadır.

15

19. Güldür Güldür Mustafa – Gerçek Adı Özgür Aydın

6 Eylül 1984’te doğmuştur, aslen Ankaralıdır. 1.72 boyundadır.

Ankara’da Kavaklıdere ve Namık Kemal İlkokulları ‘ndan sonra Ayrancı Lisesi’nde okumuştur. Ardından Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümünde eğitimini tamamladı.

Bizim Evin Halleri, Canım Kocacığım, Kaleiçi, Karanlıktaki Umut dizilerinden sonra Olacak O Kadar’da kendine yer bulmayı başarabilmiştir.

Ardından,

Son İstasyon, Zengin Kız Fakir Oğlan, Olur Olur, Dedemin Fişi ve en sonunda halen yer almakta olduğu BKM şovunda zirveyi yakalamıştır.

14

20. Güldür Güldür Mesut – Gerçek Adı Uğur Bilgin

24 Temmuz 1980 doğumludur, aslen İstanbulludur. Boyu 1.84’tür.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde eğitmi bittikten sonra 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’ne girmiş ve mezuniyetini burada tamamlamıştır.

Otisabi dizi filminde başrol alarak çekimlere başlanmışken kadro değişikliğe uğramış ve başrol Tim Seyfi’ye geçmiştir.

Belki de kendisi hiç istemese de vücuduyla doğru orantılı burnuyla skeçlerde konu olmuştur. Aslen de Karadenizlidir.

Dedemin Fişi, Böcek, Kağıt, Plajda, Kolonya Cumhuriyeti ve Organize İşler adlı filmlerde yer almıştır.

 

13

22. Güldür Güldür Hayati – Gerçek Adı Mahir İpek

22 Ocak 1972’de dünyaya gelen usta oyuncu aslen Kahramanmaraşlıdır fakat Ankara’da büyümüştür. 1.82 boyundadır.

Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde mezun olmuştur. Kendisi Ruhumda Bir Sıkıntı Var, Ahu Figan, Ellemen Beni, Sen Dertlisin Ben Dertliyim gibi eserleriyle tanınan Aşık İsmail İpek’in oğludur.

Birçok önemli ve herkesçe bilinen tiyatro oyununda sahne almıştır.

O.. Çocukları’nda Murat, Elveda Rumeli’de Yüzbaşı Ahmet Ekrem karakterine can vermiştir. Diğer rol aldığı önemli yapımlar: Kınalı Kar, Hayat Bilgisi, Avrupa Yakası, Sensiz Olmuyor, Haneler’dir.

Ayrıca Senden Başka, Cümbür Cemaat Aile, Heberler, Zengin Kız Fakir Oğlan, Hükümet Kadın, Seksenler ve Kolonya Cumhuriyetidir. 2017’de Show Tv’deki program ekibine katılmıştır.

 

Güldür Güldür’den Ayrılan Oyuncular:

12

21. Güldür Güldür Samet – Gerçek Adı Korhan Herduran

6 Ağustos 1988 doğumludur. aslen Antalyalıdır. 1.69 boyundadır.

2016 yılında Show’a katılan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

Oyunculuk kariyeri Üsküdar’a Giderken dizisinde yer almıştır. Ardından İşler Güçler dizisinde Vedat karakterini canlandırmıştır. Yine, izlenme rekorları kıran bir başka yapım olan Düğün Dernek ‘te de Kuyumcu rolüne bürünmüştür.

2014’te çok sevilen yapımlardan Kardeş Payı’nda Oğuzhan’ı oynamıştır.

Çalgı Çengi İkimiz ve Deliha diğer filmleridir.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile sıkça aynı ekipte yer almaktadır.

11

   Güldür Güldür Çetin – Gerçek Adı Sinan Çalışkanoğlu Kimdir?

 

26 Ocak 1978 doğumlu oyuncu aslen İstanbulludur.

2002’de televizyon kariyerine başlayan başarılı oyuncu 2002’de En Son Babalar Duyar’daki Umut karakteriyle yüzünü bizlere aşina etmeye hazırlanmıştır.

Bu senede zaten Samanyolu televizyonunda yayınlanan Sırlar Dünyası adlı yapımda da rol almaktaydı.

Çuğunluğunu komedi dalında yapımların oluşturduğu yaklaşık 30 projede yer almıştır. Bunlardan en önemlileri:

Hayat Bilgisi – Atacan, Görünmez Adam – Kıl Hakkı, Beyza’nın kadınları, Davetsiz Misafir – Megapiksel Yüksel Osmanlı Cumhuriyeti – Pişti. Ayrıca İncir Reçeli – Erol, Türk’ün Uzayla İmtihanı – Volkan Kurnaz, Kertenkele – Levent yapımlarında da rol almıştır.

Ancak, kendisini en çok gördüğümüz rolleri Selena’daki Hades ve  Yahşi Cazibe’deki Ejder Taşkın’dır.

Yeşim Ceren Bozoğlu ile evliliğini bir süre sonra sonlandırmıştır.

10

23. Güldür Güldür – Gerçek Adı Simge Günsan kimdir?

23 Ocak 1998 doğumludur. Avustralya Melbourne’de dünyaya gelmiştir. Gurbetçi bir ailenin kızıdır.
Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro mezunudur. Tiyatroya gönül vermiştir.
2011 yılında hem uyarlayıp hem oynadığı Macbeth Mutfakta ile belki de kendi alanında zirve yapmıştır. Üç Kız Kardeş, Circus D’arc ve Tahir ile Zühre ve Koridor oyunlarında da kendini sergilemiştir.

 

9

 Güldür Güldür Show Taylan – Gerçek Adı Hamza Yazıcı

 

  Güldür Güldür ekibine yeni katılan Hamza Yazıcı adını yine BKM kadrosunun rol aldığı Kolonya Cumhuriyeti filmindeki rolüyle duyurdu.

İlk olarak 29 Kasım Çarşamba günü yayınlanan bölümdeki Güldürcük belediye Başkanı’nın agresif yancısı rolüyle girdi ve girer girmez tavan yaptı. İzleyiciler onu çok sevdi ve sosyal medyada da kendisinin bu show’da daimi olmasını talep etti.

Anatomik yapısıyla cüce olan Taylan bu durumu hayata pozitif bakışıyla sorun etmeyerek daha da sempatik hale dönüştürüyor. 1992 aslen Hatay-Anntakya doğumlu, şu an 25 yaşındadır.

2008 yılında oyunculuk kariyerine başlayan ve yaklaşık 8-9 ay özel oyunculuk dersi almıştır.

Şimdilerde Güldür Güldür Cüce Taylan olarak nam salan Hamza Yazıcı 2015 yapımı Polis Akademisi Alaturka filminde Yüce Osman karakterini yaşatmıştır.

Kolonya Cumhuriyeti 2017, Bizans Oyunları (Kısa Mesaj) 2016, Piyasadan Büyük Alacağımız Var 2015, Polis Akademisi Alaturka 2014, Çılgın Kamp 2014 yapımlarında yer almıştır.

2019 yılında başka bir BKM yapımı olan Çok Güzel Hareketler 2’de rol olmaya başlamıştır. Halen de şovun en sevilenleri arasındadır.

8

15. Güldür Güldür Özge – Gerçek Adı Evrim Akın

12 Haziran 1979 senesinde doğan Akın aslen Ankaralı. 2020 yılı itibarıyla 41 yaşındadır.

Tam adı Evrim Sülün Akın’dır. Şair Gülten Akın’ın yakın akrabasıdır. Minyon ve seksi yapısından ötürü oynadığı roller genelde aynı temadadır.

Aslında sinemaya girişi çok eskidir. İlk olarak 1997’de Eltiler dizisinde minik bir rolle başladı.

Elbette en bilindik rolü Avrupa Yakası’nda oynadığı Selin Yerebakan karakteridir. Bez Bebek’te Nana, Alemin Kıralı’nda Jülide diğer üzerine yapışan rollerdendir.

Rol aldığı diğer önemli yapımlar şunlardır. Kimsecikler, İmparator, Nisan Yağmuru, Canım Kocacığım, Analık, Estağfurullah Yokuşu ve Şaşkın’dır. Güldür Güldür 2019 kadrosu artık Evrim Akın’la şenlenecek.

7

   6. Güldür Güldür Kazım – Gerçek Adı Emre Altuğ Kimdir?

 

14 Nisan 1970 doğumlu oyuncu, şarkıcı aslen İstanbulludur.

Şarkıcılığıyla bilinen yakışıklı oyuncu aslında birçok sinema ve televizyon yapımında rol almıştır zaten aslında İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Liseyi ise Şişli Terakki’de okumuştur.

Tersine Dünya’da Orlando’yu, Asansör’de Metin’i, Ağaçlar Ayakta Ölür’de İzzet’i, Lise defteri’nde Kerim Canlı, Neredesin Firuze’de Şarkıcı’yı canlandırmıştır.

Balans ve Manevra’da Yakışıklı çocuk’u, Sensiz Olmuyor’da Arda’yı, Mert ile Gert’te Mert Türkoğlu’nu, Elde Var Hayat’ta Kenan ve Mezarcı’da Ejder’i canlandırmıştır.

En önemlisi de kuşkusuz Haluk Bilginer, Türkan Şoray’lı ve Gamze Özçelik’li Tatlı Hayat’tır.

Oyuncu, artık Güldür Güldür oyuncuları 2019 kadrosunda yer alacaktır.

 

6

Güldür Güldür Show Yeter – Gerçek Adı Doğa Rutkay

30 Ekim 1978 doğumlu ve aslen Ankaralıdır. 1.62 boyundadır. Kerimcan Kamal ile evlidir.

Tanınmaya başladığı zamanlarda ‘Doğa Rutkay, Rutkay Aziz’in kızı mı?’ şeklindeki internet aramalarına mahal tanımış kişidir. Zira, kendisinin soyadı babasının adı olmasından kaynaklı olarak insanların aklında bir soru işareti belirmişti. Konu şudur ki; babasının asıl adı, tanındığı gibi Rutkay Aziz değil; Aziz Rutkay’dır.

Memoli ve Burak Kut’la sevgili olduğu dedikodularından sonra daha da tanınır hale gelmiştir. Bu dönemlerde oynadığı Pembe Patik dizisinde Oya Aydoğan ile çok iyi bir ikili olmuşlardır. Annesi Nuran Duru’dur.

İlk kez 1998’de Cumhuriyet filminde rol almıştır.

Çakallarla Dans 2, Avrupa Yakası, Şans Kapıyı Kırınca, ve Pembe Patikler adını en fazla duyurduğu projeler olmuştur.

 

 

5

Güldür Güldür Show Sinem – Gerçek Adı İrem Sak

 

  9 Şubat 1986’da dünyaya gelmiştir, aslen Sivaslıdır. 1.71 boyundadır. Çerkes kökenlidir.

İstanbul Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. 2012 yılında yayınlanan Gülse Birsel dizisi Yalan Dünya’nın Tülay’ı ile ün kazanmıştır. Şen Yuva’da ise Şehrazat karakterine can vermiştir.

Garanti Bankası, Coffee Mate, Allianz, Teknosa, Money Club ve Domino’s Pizza reklamlarında rol almıştır.

Show dünyasında ise Beşer Beşer, İnsanlar Alemi ve Güldür Güldür’de yer almıştır.

Güzelliği ve semptaikliğiyle sosyal medyaya sıkça konu olmaktadır. 2012 yılı Altın Kelebek Ödülleri sunuculuğunu da yapmıştır.

4

Güldür Güldür Show- Gerçek Adı Aycan Koptur Kimdir?

29 mayıs 1990 tarihinde doğmuştur. Bazı kaynaklarda 24 Şubat 1994 tarihinde doğduğu yazmaktadır. Aslen İzmirlidir. Bilgi Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitim almıştır.

Nova, Allianz Sigorta, PttCell ve Hemenisbul.com reklamlarında boy göstermiştir. Levent Ülgen ve Bekir Aksoy’lu yayın hayatı kısa süren Salih Kuşu’nda oynamıştır. Ardından, Oldu Teşekkürler ve Hayata Ağacı’nda rol almıştır. Filmografisinde Küçük Esnaf ve Yol Arkadaşım 2 de bulunmaktadır.

Beyaz Show için yazılan skeçlerde adını sıkça yaratıcılığıyla duymaktaydık.

Yılanların Öcü’nde ise Habibe karakterine can vermiştir. Aycan Koptur Güldür Güldür 2019 yeni sezon kadrosuna geçmiştir.

3

Güldür Güldür Show Gülşen – Gerçek Adı Aslı İnandık

  1989 yılında doğmuştur aslen Ankaralıdır. 1.68 boyundadır.

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Gazi Üniversitesi’nde ise müzik eğitimi almıştır.

Youtube’da yaptığı tiplemelerle adını duyuran Youtuber Aslı İnandık, çektiği bu videolara ve vine’larına gülenler ve gülmeyenler arasında komedi kalitesi tartışmalarına neden olmuştur.

CHP Kadın Kolları Teyzesi, Polyanna Karakterli Türk Kızı, Ajans Şişkosu ve Güzel Türkçemiz videoları en çok bilinenlerdir.

Yalan Dünya’da ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Hemen sonrasında Yıldızlar Şahidim dizisinde Feraye karakteriyle rol almıştır. Show’un Biz Bir Aileyiz adlı bölümünde canlandırdığı Bahar Candan karakteriyle adından söz ettirdi.

2

Güldür Güldür Şov Hüseyin – Gerçek Adı Erdem Yener

  8 Mayıs 1981’de dünyaya gelmiştir, aslen İskenderun/Hataylıdır. 1.85 boyundadır

Belki de en tanınır olduğu proje ‘’sezonda en az 500 golüm vardı, Pele milli takıma çağırdı gitmedim … Pele böyle esmer kavruk bir adam’’ sözleriyle Dankek Magma reklamıdır.

Ardından Flexi Kart , Avea ve Vodafone reklamlarında rol almıştır.

Müzisyen kişiliği ile de çok kaliteli eserler icra etmiştir. Aylim Aslım’ın Ahh adlı eserinin söz ve müziği kendisine aittir. 13 yaşında kendi şarkılarını yazmaya başlar ve 17-18 yaşlarında müzik grubunu kurar.

Kim Tutar Sizi adlı yarışmada da sunuculuk görevini üstlenmiştir. Müzisyenlik ve oyunculuğuun yanı sıra karikatür, radio programcılığı ve dansçılık ile de haşır neşirdir.

Albümleri: 2008 Kirli, 2013 Rüyalar Kızı ve 2016 Çıplak’tır.

1

Güldür Güldür Şov Şükran – Gerçek Adı Tuğçe Karabayır

  1988 Aydın Kuşadası doğumludur. Aslen Erzurumludur. 1.62 boyundadır.

Ününü Komedi Türkiye yarışmasındaki birinciliği ile duyurmuştur. Aylin Kontente gibi yaptığı bebek ve bebeksi taklitleriyle sempatik tavırlar sergilemiştir.

İşte Benim Stilim Hayatlar Skeci, Kapışılan TV Yarışması ve Graham Bell ile Karısı skeçleri ile Komedi Türkiye’de zirve yapmıştır.

Güldür Güldür Show yeni oyuncuları 2019 listesinde yerini almamıştır.

 

 

 

Güldür Güldür Show Nezaket – Gerçek Adı Özge Borak

 

Güldür Güldür Show Dilek – Gerçek Adı Ayşegül Akdemir

 

Güldür Güldür Show Aysel – Gerçek Adı Derya Karadaş

 

Güldür Güldür Show Hamza – Gerçek Adı Kıvanç Baran Arslan

 

 

Hangi Gün  Yayınlanıyor ?

2019 Güldür Güldür Show Yeni sezon bölümleri akışa göre Cuma akşamları ana haberin ardından ekrana gelmektedir

Güldür Güldür Naime En Komik Bölümler, Skeçler, Sahneler

 

Güldür Güldür Mesut – En Komik Bölümler

Güldür Güldür Show En Komik Skeçler