Şahan Gökbakar’ın Yeni Filmi Kayhan

Şahan Gökbakar, yakın zamanda vizyona girecek olan yeni filmi Kayhan’ın müjdesini vermişti. Bundan sonra, sosyal medya üzerinde pek çok kişi Kayhan filmi ne zaman vizyona girecek sorusuna yanıt aramaya ve gelecek olan filmi merakla beklemeye başlamıştır. Şahan Gökbakar’ın 2007 yılında hazırladığı skeçler esnasında ortaya çıkan Kayhan tiplemesi aslında bir anlamda tanıdık bir karakter de diyebiliriz. Senaryosunu Şahan Gökbakar’ın yazdığı ve yönetimini yine kardeşi Togan Gökbakar’ın üstlendiği Kayhan filmi oyuncuları arasında elbette yine Şahan Gökbakar’ı görmek mümkün görünüyor.

Kayhan Filmi’nin Konusu

Komedi niteliğinde hazırlanan Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Kayhan komik sahneler ile seyircileri eğlendirmeyi hedeflediği düşünülmektedir. Zaten tiplemenin oluştuğu dönemi göz önünde bulundurunca, bu filmin de yine bir komedi filmi olduğu apaçık ortadadır. Şahan Gökbakar’ın duyurusunu yaptığı Kayhan filmi fragman olarak ise henüz yayınlanmamıştır. Yakın zaman içerisinde fragman da eklenecektir.

Filmin Hazırlıkları

Filmin duyurusunu yapan Gökbakar, her ne kadar filme ilişkin henüz bir ayrıntı vermese de, medyada yapılan haberlere göre, film ekibinin çeşitli mekanlarda çekimler yaptığı, bunlardan birinin ise bir eğlence mekanında olduğu görülmüştür.

Şimdiye dek, filmin içeriğinin sır gibi saklanması nedeni ile Kayhan film müziği kim tarafından hazırlanılıyor bunun da bilgisi verilmemiştir. Dahası, film ekibinden henüz hiç kimse, ne zaman vizyona girecek bilgisini de paylaşmamıştır. Yalnızca Gökbakar’ın bir programda, şubat 2018’de yayınlanacağını belirtmesi filmin vizyon tarihine ilişkin elde olan tek bilgidir.

Uzun yıllar Recep İvedik tiplemesi ile akıllara kazınmış Şahan Gökbakar’ın bu yeni çalışması, ister istemez merak uyandırmaktadır. Ne tür hazırlıklar yapıldı, kimlerle çalışıldı, hazırlanan müzikler yine hızlı tempoda mı yoksa daha farklı teknikler mi kullanıldı henüz bilgi verilmemiştir. Ancak, Gökbakar’ın paylaştığı hazırlık görüntülerinde, boks maçı sahasının bulunduğu görülmüş, dahası, kendisi güncel olarak kısa bir canlandırması sosyal medya üzerinden paylaşmıştır. Bu yeni karakterin, Recep İvedik’in aksine daha naif, daha kibar olduğu ancak kendisine has komiklikleri olduğu tahmin edilmektedir.

Kayhan filmi ne zaman vizyona girecek, film ekibi kimlerden oluşmaktadır, fragmanı nasıldır gibi soruların yanıtları, zaman içerisinde yayınlanmaya devam edecektir. Yine, Kayhan filmi izle seçeneği ilerleyen zamanlarda ziyaretçilerimize açık bir hale gelecektir.

Dilerseniz film öncesinde Kayhan filmine ilham veren tiplemenin skeçlerinden birkaç örnek izleyelim.

Ama önce kayhan filmi fragmanını izleyelim.

https://www.youtube.com/watch?v=Mw27n8Oq2GI