Dişi ve Erkek Köpek ve Kedi İsimleri Listesi

 

Sahip olunan evcil hayvanın isimleri daha çok nitelik babında belirlenebiliyor. Özellikle kedi isimleri ve köpek isimleri için bu detay daha da dikkate alınabiliyor. Yırtıcı, narin ve asil olan erkek kedi isimleri belirlendiğinde doğru yansıtıyorsa erkek köpek isimleri de aynı şekilde yansıtmaktadır. Örneğin; Achilles(Aşil) olarak erkek kedi isimleri, mitolojik isimler olarak değerlendirilmektedir. Aynı şekilde erkek köpek isimleri de mitolojik isimler arasında yer alabilir. Achilles ile köpeğe verilen isim cool havası katarken yanı sıra nadir kullanıldığından özgün nitelikte de olmaktadır.

Öte yandan dişi kedi isimleri de erkek kedi isimleri gibi hayvanınızın fiziksel ve ruhsal özelliklerini simgeler şekilde değerlendirilmektedir. Dişi kedi isimleri için; Pamuk, Nazlı ve Prenses isimleri sıkça kullanılan ve özgün olmayan olarak bulunsa da dişi kedi isimleri için özgün yaratıcı isimler ilave isimlerle sağlanabiliyor. Baboli’nin sunduğu içerikte isimler, yaratıcı ve efsane olarak değerlendirilen köpek isimleri ile yer almaktadır. Gerek mitolojik isimler gerekse de klasik ve modern detaylı isimler türkçe ve yabancı kökene göre bulunmaktadır.

 

Farklı Kökenli İsimlerle: Kedi ve Köpek

Farklı kültürlerin ve kökenlerin evcil hayvanları için kullandığı değişik ve farklı kedi isimleri ve köpek isimleri pek çoğu için klasik olarak değerlendirilse de o isimlere ilave duyulmamış isimlerle modern olabilmektedir. Türkçe ve yabancı kökenli duyulmamış isimler için örneğin;

* Nazlı > Prenses Nazlı

* Pamuk > Şirine Pamuk

* Herkül > Pazı Herkül

* Achilles > Korkusuz Achilles

ilave isim seçeneği evcil hayvanınıza yaratıcı olarak özgün nitelikte isim seçeneğini sunmaktadır. Kökenlerine göre Türkçe ve yabancı olan erkek köpek isimleri ve kedi isimleri olarak ilave isimlerle efsane isimler yer alabilir.

Özgün İsimle Cool Olan Köpek İsimleri

Değişik ve duyulmamış olan özgün yaratıcı isimler genelde ünlülerin köpek isimleri olabilmektedir. Ünlülerin köpek isimleri için belirledikleri isimler trend isimler listesinde yer alabiliyor. Bu bakımdan isimler klasik olsa dahi modern olarak güncel kalabiliyor. Ünlülerin köpek isimleri ise;

Mitolojik İsimler: Achilles(Aşil), Kaos(Haos), Erebus(Erevos) ve Themis(Temiz)

Türkçe Kökenli İsimler: Çirkin, Çomar, Bıdık, Duman, Fırtına, Fişek, Şeytan, Şimşek, Şahin ve Fındık olarak bulunuyor.

Yaratıcı İsimler: Maksi, Reks, Viba, Lassie, Toffee ve Dino gibi isimler yaratıcı olarak yer alıyor. isimler efsane isimler şeklinde ve daha birçok değişik kategoriler halinde yer alıyor.

 

 

Listemiz güncellenecektir.

 

 

öncesinde sizler için internette kullanılmaya hazır komik ve yaratıcı nickleri sunmuştuk. Buyrun …