cuma mesajları videolu
cuma

Hayırlı Cumalar Videolarından 2022 Komik Örnekler

 

Efendim malumunuz olduğu üzere, Cuma günleri tüm Müslüman aleminin en kutsal saydığı, iyiliklerini bugüne has yapmaya çalıştığı gündür.

Bu günde Allah ve Müslümanlık inanışı olan tüm mü’minler yaptıkları ibadetlerin yanında  dileklerde de bulunurlar. Bu hayırlı cuma gününün hatrına inananlar birbirlerine güzel mesajlar, gifler veya videolar göndererek kutlarlar.

Sosyal medyada  sık sık hayırlı cumalar şeklinde gördüğümüz mesajlarda kah dini motiflerle kah dini sözlerle veya hadislerle kutlanılır. Cuma mesajları resimli ya da gif şeklinde de olabiliyor.

Sık sık annelerimizin eniştelerimizin Facebook sayfalarında ya da aile whatsapp gruplarında cuma mesajlarını görmekteyiz. Ezan daha okunmadan mesajlar başlar, gifler, sözler devam eder.

Kimimiz grubu sessize alırız, kimimiz görmemize rağmen cevap vermeyiz. Hele de sürekli komik videolar geliyorsa, akrabalarımız indirerek birbirlerine gönderir dururlar. Bizler ise ölü taklidi yaparız.

İnancı olmayan ya da zayıf olan insanlar komik hayırlı cuma videolarını arkadaş gruplarında paylaşırlar. Bizler de sizler için bu komik videoları derledik. Kararı sizler verin artık.

hayırlı cumalar teyze komik hayırlı cumalar

 

flütlü güvercinli komik cuma videosu

game of thrones hayırlı cumalar

komik cuma videosu

hayırlı cumalar şampiyonlar ligi videosu

 

20th century fox cuma videosu

warner bros cuma komik

netflix hayırlı cumalar

teyze bi sus istersen

paramount pictures cuma videosu

warner bros

 

 

 

2020 Günaydın Mesajları Resimli Yeni Hayırlı Sabahlar