Lara Croft Tomb Raider Filmi İzle – 2018

Tomb Raider 3 İddialı Geliyor!

Tomb Raider filmi ilk olarak bir video oyunundan uyarlanmış olup, 2001 yılında beyaz perdede boy göstermiştir. Simon West tarafından yönetilmiş olan serinin ilk filminde Lara Croft ‘u Angelina Jolie canlandırmış ve çıktığı dönemde film büyük beğeni toplamıştır. Daha sonra da devam filmi olan Yaşamın Kıyısında çekilmiştir. Şimdi ise Tomb Rider 3 filmi 16 Mart 2018’ de vizyona girmeye hazırlanıyor. Tomb Raider özeti ise şu şekildedir;

Tomb Raider Filmi Konusu

Babasının kaybolmasının üzerinden 7 yıl geçen ve artık 21 yaşında olan Lara Croft babasından kalan küresel boyuttaki ticaret imparatorluğunun başına geçmek istememiş ve bir yandan Londra’da üniversitede arkeoloji eğitimini alırken aynı zamanda da bisikletli kurye olarak çalışmaktadır. Bir noktadan sonra babasının kayboluşunu araştırmaya karar veren Lara babasının son gittiği yerleri araştırmakla başlar işe. Japonya yakınlarında yer alan bir adada gizemli bir mezar. Lara birden kendini yalnız zihniyle, uçsuz inançla ve hırçın, inatçı ruhu ile silahlanmış, dezavantajlı bir halde olduğu soluksuz bir maceranın içerisinde bulur. Lara, bir bilinmezlik içinde yolculuk ederken kendi sınırlarını zorlamayı ve onları aşmayı öğrenmelidir. Tomb Raider özeti genel olarak bu şekildedir.

Oyuncu Kadrosu

Tomb Raider oyuncuları ise; Lara Croft’u Oscar ödülü sahibi oyuncu Alicia Vikander canlandırırken diğer Tomb Raider oyuncuları Daniel Wu, Walton Goggins, Dominic West, Alexandre Willaume şeklindedir. 2018- ABD yapımı aksiyon- fantastik- macera kategorisinde yer alan filmin senaristliğini Geneva Robertson-Dworet üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Roar Uthaug oturmaktadır. Yapımcısı olarak Graham King karşımıza çıkmaktadır.

Tomb Raider kadrosu filmin iddialı bir film olacağı konusunda ipucu veriyor. Yetenekli oyuncularla kurulu Tomb Raider kadrosu gerek aksiyon sahneleri gerekse kurgu ve efektleriyle göz dolduracak bir film garanti ediyor. Tomb Raider izle seçeneği film vizyon tarihinden sonra aktif olacaktır.

Fragmanı izleyip değerlendiren birçok eleştirmene göre Tomb Raider yorumları olumlu yönde. Görsel efekt uygulamaları ve hikayenin işlenişiyle ilgili yapıcı eleştirilen alan filmde, Lara Croft rolünü canlandıran Alice Vikander için Tomb Raider filmi takipçileri ikiye bölünmüş durumda. Bir kısma göre bu rol için uygun görülmeyen Alice, diğer kısım için gayet yerinde bir seçim olarak değerlendiriliyor. Tomb Raider yorumları fragman seviyesinde bu yönde.

Filmin gişede ses getireceği birçok eleştirmen tarafından dile getiriliyor. Gerek oyuna olan ilgiden, gerekse daha önceki filmlerin gişesinden yürütülen tahminle başarısıyla gişede birçok filmi sollayacağa benziyor. Bu filmi çok yakında eklenecek olan Tomb Raider izle seçeneği ile izleyebilirsiniz. Tomb Raider full izle imkanı vermeyeceğiz, bu telif açısından sakıncalı bir durum fakat en önemli sahnelerini full izleyebileceksiniz.